Farkas Péter

Trauma divízió igazgató

.

Farkas Péter

Mobil: +36-30-686-8004
E-mail: farkasp@sanatmetal.hu

Kriston Viktória

Kereskedelmi- és marketing vezető

.

Kriston Viktória

Mobil: +36-30-841-4895
E-mail: vkriston@sanatmetal.hu

Bodnár Viktória

Ker. kapcsolattarási és logisztikai vezető

Vevőszolgálat

Bodnár Viktória

Mobil: +36-30-181-9821
E-mail: vbodnar@sanatmetal.hu

Pápistáné Nagy Mónika

Kereskedelmet támogató munkatárs

Belkereskedelem

Pápistáné Nagy Mónika

Mobil: +36-30-967-4307
E-mail: mnagy@sanatmetal.hu

Csőke Anikó

Régió menedzser

Belkereskedelem

Csőke Anikó

Mobil: +36-30-181-9823
E-mail: acsoke@sanatmetal.hu

Vass Brigitta

Régió menedzser

Belkereskedelem

Vass Brigitta

Mobil: +36-30-953-6350
E-mail: bvass@sanatmetal.hu

Tián István

Régió menedzser

Belkereskedelem

Tián István

Mobil: +36-30-686-8009
E-mail: itian@sanatmetal.hu

Kellei-Krucsay Edina

Senior régió menedzser

Külkereskedelem

Kellei-Krucsay Edina

Mobil: +36-30-606-1453
E-mail: ekkrucsay@sanatmetal.hu

Szűcs Dorottya

Régió menedzser

Külkereskedelem

Szűcs Dorottya

Mobil: +36-30-415-0240
E-mail: dszucs@sanatmetal.hu

Cinkotati László

Régió menedzser

Külkereskedelem

Cinkotati László

Mobil: +36-30-593-9440
E-mail: lcinkotai@sanatmetal.hu

Sinisa Teskeredzic

Régió menedzser

Külkereskedelem

Sinisa Teskeredzic

Mobil: +385994893547
E-mail: steskeredzic@sanatmetal.hu

Vámosi Veronika

Külkereskedelmi kapcsolattartó

Vevőszolgálat

Vámosi Veronika

Telefonszám: +36-36-512-935
E-mail: vvamosi@sanatmetal.hu

Szabó Noémi

Belkereskedelmi kapcsolattartó

Vevőszolgálat

Szabó Noémi

Telefonszám: +36-36-512-935
E-mail: nszabo@sanatmetal.hu

Czifra Nikolett

Belkereskedelmi kapcsolattartó

Vevőszolgálat

Czifra Nikolett

Telefonszám: +36-36-512-936
E-mail: nczifra@sanatmetal.hu