Kereskedelem

Forgó-Vida Marianna

Kereskedelmi igazgató

Forgó-Vida Marianna

Mobil: +36-30-249-8750
E-mail: mvida@sanatmetal.hu

Kriston Viktória

Értékesítési vezető

Kriston Viktória

Mobil: +36-30-841-4895
E-mail: vkriston@sanatmetal.hu

Tián István

Key Account Manager - Magyarország

Tián István

Mobil: +36-30-68-68-009
E-mail: itian@sanatmetal.hu

Agárdi Gábor

Régió menedzser

Agárdi Gábor

Mobil: +36-30-841-4894
E-mail: gagardi@sanatmetal.hu

Csőke Anikó

Kereskedelmi képviselő

Csőke Anikó

Mobil: +36-30-181-9823
E-mail: acsoke@sanatmetal.hu

Hegedűs Katalin

Régió menedzser

Hegedűs Katalin

Mobil: +36-30-499-7525
E-mail: khegedus@sanatmetal.hu

Szabó Tiberiu

Kereskedelmi képviselő, Románia

Szabó Tiberiu

Mobil: + 40 799 751 633
E-mail: tiberiuszabo@sanatmetal.ro

Mészáros Márton

Régió menedzser

Mészáros Márton

Mobil: +36-30-325-7699
E-mail: mmeszaros@sanatmetal.hu

Vass Brigitta

Kereskedelmi képviselő

Vass Brigitta

Mobil: +36-30-953-6350
E-mail: bvass@sanatmetal.hu

Hernádi Kata

Kereskedelmi kapcsolattaró

Hernádi Kata

Telefonszám: +36-36-512-956
Mobil: +36-30-606-1453
E-mail: khernadi@sanatmetal.hu

Pápistáné Nagy Mónika

Kereskedelmi támogató munkatárs

Pápistáné Nagy Mónika

Mobil: +36-30-967-4307
E-mail: mnagy@sanatmetal.hu

Vámosi Veronika

Kereskedelmi kapcsolattartó

Vámosi Veronika

Telefonszám: +36-36-512-935
E-mail: vvamosi@sanatmetal.hu

Czifra Nikolett

Vevőszolgálati előadó

Czifra Nikolett

Telefonszám: +36-36-512-936
E-mail: nczifra@sanatmetal.hu

Nagy Nóra

Vevőszolgálati előadó

Nagy Nóra

Mobil: +36-36-512-936
E-mail: nnagy@sanatmetal.hu

Szabó Noémi

Vevőszolgálati előadó

Szabó Noémi

Telefonszám: +36-36-512-935
E-mail: nszabo@sanatmetal.hu