Kellei-Krucsay Edina

Trauma divízió igazgató

.

Kellei-Krucsay Edina

Mobil: +36-30-606-1453
E-mail: ekkrucsay@sanatmetal.hu

Farkas Emese

Gerinc divízió igazgató

.

Farkas Emese

Mobil: +36-30-239-4498
E-mail: efarkas@sanatmetal.hu

Kriston Viktória

Ortopédia divízió igazgató

.

Kriston Viktória

Mobil: +36-30-841-4895
E-mail: vkriston@sanatmetal.hu

Kellei István

Régió menedzser

Kereskedelem

Kellei István

E-mail: ikellei@sanatmetal.hu

Pajtók Marina

Diagnosztika Divízió Igazgató

.

Pajtók Marina

Mobil: +36-30-499-3077
E-mail: mpajtok@sanatmetal.hu

Bodnár Viktória

Ker. kapcsolattarási és logisztikai vezető

Vevőszolgálat

Bodnár Viktória

Mobil: +36-30-181-9821
E-mail: vbodnar@sanatmetal.hu

Duska Orsolya

Kereskedelmi képviselő

Diagnosztika

Duska Orsolya

Mobil: +36-30-968-7173
E-mail: oduska@sanatmetal.hu

Sinisa Teskeredzic

Régió menedzser

Kereskedelem

Sinisa Teskeredzic

Mobil: +385994893547
E-mail: steskeredzic@sanatmetal.hu

Pápistáné Nagy Mónika

Kereskedelmet támogató munkatárs

Belkereskedelem

Pápistáné Nagy Mónika

Mobil: +36-30-967-4307
E-mail: mnagy@sanatmetal.hu

Sinka Judit

Kereskedelmi kapcsolattartó

Vevőszolgálat

Sinka Judit

Telefonszám: +36-36-512-959
E-mail: info@mywiwe.com

Következő esemény

A Magyar Gerincgyógyászati Társaság 2019. évi tudományos ülése

2019. február 22-23. Visegrád, Silvanus Hotel

Sanatmetal
Cégbemutató film

Hírlevél feliratkozás

* indicates required