Forgó-Vida Marianna

Ortopédia divízió igazgató

.

Forgó-Vida Marianna

Mobil: +36-30-249-8750
E-mail: mvida@sanatmetal.hu

Szabó Éva

Diagnosztika divízió igazgató

Szabó Éva

Mobil: +36-30-190-9760
E-mail: eszabo@sanatmetal.hu

Farkas Péter

Trauma divízió igazgató

.

Farkas Péter

Mobil: +36-30-686-8004
E-mail: farkasp@sanatmetal.hu

Farkas Emese

Gerinc divízió igazgató

.

Farkas Emese

Mobil: +36-30-239-4498
E-mail: efarkas@sanatmetal.hu

Kriston Viktória

Kereskedelmi- és marketing vezető

.

Kriston Viktória

Mobil: +36-30-841-4895
E-mail: vkriston@sanatmetal.hu

Agárdi Gábor

Régió menedzser

Kereskedelem

Agárdi Gábor

Mobil: +36-30-841-4894
E-mail: gagardi@sanatmetal.hu

Mészáros Márton

Régió menedzser

Kereskedelem

Mészáros Márton

Mobil: +36-30-325-7699
E-mail: mmeszaros@sanatmetal.hu

Bodnár Viktória

Ker. kapcsolattarási és logisztikai vezető

Vevőszolgálat

Bodnár Viktória

Mobil: +36-30-181-9821
E-mail: vbodnar@sanatmetal.hu

Sinisa Teskeredzic

Régió menedzser

Kereskedelem

Sinisa Teskeredzic

Mobil: +385994893547
E-mail: steskeredzic@sanatmetal.hu

Pápistáné Nagy Mónika

Kereskedelmet támogató munkatárs

Belkereskedelem

Pápistáné Nagy Mónika

Mobil: +36-30-967-4307
E-mail: mnagy@sanatmetal.hu

Sanatmetal
Cégbemutató film

Hírlevél feliratkozás

* indicates required