Belkereskedelmi vezető

munkatársat keresünk, aki jelentősen növeli a társaság hazai piaci részesedését és a belföldi értékesítés volumenét, fejleszti a kapcsolatot a kereskedelmi partnerekkel és motivált és sikeres értékesítői csapatot hoz létre.

Fő feladatok:

  • Részvétel a belföldi értékesítési stratégia kialakításában, az operatív intézkedési tervek kidolgozása és megvalósítása
  • A belkereskedelmi csapat irányítása coaching szemléletű vezetéssel, a kollégák motiválása, fejlesztése és értékelése
  • Értékesítési tervek és kampányok elkészítése és megvalósítása
  • Releváns piaci információk monitorozása és gyűjtése, következtetések levonása és ezek beépítése a stratégiába és az aktivitás tervekbe
  • Belföldi vevőkör bővítése, meglévő vevőkapcsolatok fejlesztése, szerződéses feltételek kialakítása
  • Kiemelt kereskedelmi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, partnerlátogatások és tárgyalások lebonyolítása
  • Termékfejlesztéssel kapcsolatos javaslatok kidolgozása
  • Részvétel az árazási politika kialakításában és annak végrehajtása

Munkavégzés helye: országos, egri vagy budapesti székhellyel

Amit kínálunk:

Magyar tulajdonú, de nemzetközi szinten működő vállalat operatív üzleti irányításában szerezhető tapasztalat

Stabil, megbízható vállalati háttér

Hosszútávú kiváló szakmai lehetőség

Egyedi, speciális (egészségügyi) termékkörrel történő munkavégzés

Inspiráló munkahelyi kultúra, melyben fontos számunkra munkatársaink elégedettsége, egyéni és csoporton belüli fejlődése

Rugalmas munkaidő-beosztás

Versenyképes fizetés, vállalati autó, laptop, mobiltelefon

Munkakör betöltésével kapcsolatos követelmények:

Kereskedelmi/Értékesítési középvezetői pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Egészségügyi területen szerzett tapasztalat

Felsőfokú szakirányú végzettség

MS Office magas szintű ismerete

CRM rendszer naprakész használatában szerzett tapasztalat

Önálló, motivált és proaktív vezető kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel

Nyitott, rugalmas és együttműködő személyiség

B. kat. jogosítvány

Pályázni önéletrajz elküldésével lehet a hr@sanatmetal.hu e-mail címre.