Csiszoló

Az egri székhelyű, Európa TOP 40 ortopédiai és traumatológiai cége közé tartozó Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Csiszoló

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • Fémből készült implantátumok felületének csiszolása.
  • Csiszoló- és polírozógépek kezelése.
  • Kézi csiszoló munkálatok elvégzése.
  • A munkadarabok vizsgálata, mérése, a felületek és méretek előírásoknak való megfelelése és ellenőrzése a műszaki rajz szerint.
  • Gyártás során keletkezett nem megfelelő termékek kezelése.
  • A rábízott munkaeszközök és munkaterület tisztán tartása.
  • Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítés.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Mentor program
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Állásra jelenetkezés