Gépészmérnök gyakornok

Amik a feladataid lesznek nálunk:

  • Aktív részvétel a mérnökség munkájában
  • 3D tervező programok megtanulása és alkalmazása
  • Az ipari megmunkálási technológiák megismerése
  • A medika gyártókra vonatkozó minőségirányítási elvárások megismerése
  • Részvétel a műszaki dokumentációk összeállításában

Amire szükséged lesz a munkavégzéshez:

  • Nappali tagozatos gépészmérnök hallgatói jogviszony
  • Diákszövetkezeti regisztráció
  • Heti minimum 15-20 óra vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Rugalmas munkaidőbeosztás az órarendhez igazítva
  • Segítünk a szakdolgozatod megírásában
  • Hosszú távon számítunk rád, akár a diploma megszerzését követően főállásban is

Munkavégzés helye: Eger

Jelentkezés módja: A jelentkezéshez várjuk önéletrajzát a hr@sanatmetal.hu címre a megpályázott pozíció megjelölésével.