Gyártástechnológiai vezető

Munkakör célja:

A gyártási folyamatok hatékonyságának, minőségének és gazdaságosságának folyamatos optimalizálása és fejlesztése.

Feladatok:

  • A gyártástechnológiai terület szakmai vezetése és munkaszervezése.
  • Termelési folyamatok optimalizálása.
  • Technológiai előírások és ellenőrzési utasítások készítése és karbantartása.
  • Új gyártási eljárások és technológiák bevezetése.
  • Gyártási problémák megoldása és hibák elemzése.
  • Normázási dokumentumok kidolgozása és karbantartása.
  • “0”-sorozat legyártásának megszervezése és irányítása.
  • Külső megvalósítás esetén ajánlatok beszerzése és fejlesztési tevékenységek felügyelete.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és külső partnerekkel.
  • Gyártási költségek nyomon követése és optimalizálása.
  • Erőforrások hatékony felhasználása.
  • Gyártástechnológiai csapat irányítása, motiválása, értékelése és fejlesztése.
  • Munkatársak képzése és szakmai fejlődésük támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma.
  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Gyártástervezési tapasztalat.
  • Vezetői tapasztalat.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magabiztos Excel tudás.
  • CAM rendszer ismerete és gyakorlat.
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Együttműködő, támogató csapat

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük a megpályázott pozíció megjelölésével együtt küldje el önéletrajzát a hr@sanatmetal.hu e-mail címre.