Marketing munkatárs

Feladatok:

  • Marketing terv készítésében való aktív közreműködés.
  • A marketing tervben, marketing kampányokban meghatározott feladatokban való részvétel.
  • Sanatmetal rendezvények, kiállítások szervezésében való részvétel, azok teljes koordinációja magyar, illetve angol nyelven.
  • Sanatmetal és leányvállalatok marketing eszközrendszerének működtetése és folyamatos fejlesztése – kiszervezett munkafolyamatok, külsős partnerek kezelése (arculat, image, marketing anyagok).
  • Sanatmetal social media csatornáinak (facebook, LinkedIn) felügyelete, önálló koordinálása, tartalomtervezés – és készítés – együttműködve külsős partnerrel.
  • Sanatmetal weblap kezelése adminként (frissítések, tartalomkészítések).
  • Riportok, összegzések, háttéranyagok, döntéselőkészítő anyagok, kimutatások, prezentációk, fordítások készítése.
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Cégen belüli szoros együttműködés a szakterületekkel, különös figyelmet fordítva a szorosan kapcsolódó társterületekre: kereskedelmi, K+F, gazdasági, HR osztályokkal és az ügyvezetési titkársággal való kooperációra.
  • Terméktudás folyamatos fejlesztése.

Akit keresünk:

  • Marketing szakirányon szerezte diplomáját
  • Angolul folyékonyan beszél és ír
  • Ismeri és használja a social média felületeket
  • Lelkes és agilis
  • Tanulási és fejlődési igény jellemzi
  • Kreatív, de mégis elhivatottá tud válni az egészségügyi iparban működő vállalat küldetése iránt és erre adaptálni marketing tudását
  • Marketing területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Önálló, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Mentor program, együttműködő, támogató csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria évente bruttó 390.000 Ft
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Eger

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük a megpályázott pozíció megjelölésével együtt küldje el önéletrajzát a

hr@sanatmetal.hu e-mail címre.