Műszakvezető

Mik lesznek a feladataid?

  • A rábízott műszak hatékony és proaktív vezetése
  • Az adott műszakban dolgozó munkavállalók irányítása, a munkafegyelem megtartása
  • A termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek legyártásának biztosítása
  • Az anyagáramlások koordinálása
  • Termelőgépek, berendezések igény szerinti, folyamatos üzemelésének biztosítása
  • Részvétel hibafeltárási, hibamegelőzési folyamatokban
  • Munka- és tűzvédelmi, valamint minőségirányítási szabályzatok betartása és betartatása az adott műszakban
  • Eszkalációs szabályok megvalósítása

Mik szükségesek a feladataid ellátásához?

  • Délutáni és éjszakai műszak vállalása
  • Műszaki középfokú végzettség
  • Műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Határozott fellépés, vezetői rátermettség, felelősségvállalás
  • Kiváló munkaszervezői képesség

Miért válassz minket?

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Cafeteria: évente bruttó 390.000 Ft
  • Nincs munkaidőkeret, 50%-os műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása: 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%
  • Mentor program
  • Munkaruha biztosítása

 Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Küldd el önéletrajzodat a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi címre: hr@sanatmetal.hu