Oktatási koordinátor

Feladatok:

  • A kereskedelmi partnerek és a munkatársak termékoktatásához kapcsolódó stratégia kialakításában és megvalósításában való részvétel
  • A Sanat Akadémia éves tervezési folyamatában való aktív közreműködés, különös tekintettel az oktatási részterületre
  • Termékekkel kapcsolatos belső – és külső képzések megtartása
  • Közreműködés a termékspecifikus oktatásokhoz kapcsolódó írott, mozgóképi, vizuális oktatási segédanyagok készítésében
  • Termékismeretének folyamatos fejlesztése, akár a vállalkozás K+F és műszaki társterületeitől jövő információk alapján, akár műtéteken való részvétel által
  • Orvoskonzultációkon, a K+F és műszaki egyeztetéséken való részétel
  • Minőségi kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, valamint szoros együttműködés a kereskedelmi divízióval és K+F részleggel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés és kihívást jelentő feladatkör
  • Változatos, mozgalmas feladatok
  • Karrierlehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Az egészségügyi újdonságok és a műszaki terület iránti érdeklődés
  • Lendületes, proaktív személyiség
  • Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Eger

Jelentkezés módja: A jelentkezéshez várjuk önéletrajzát a hr@sanatmetal.hu címre a megpályázott pozíció megjelölésével.