Logisztikai elemző

Feladatok:

  • A vállalat beszerzési, raktározási, gyártási és értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó folyamatok és átfutási idők elemzése, racionalizálása.
  • A készletek optimalizálását befolyásoló operatív inputok hatáselemzése, és azok egyedi és tömeges karbantartása. (pld: Minimum készlet, Min-Max gyártási mennyiségek, sorozatnagyság stb.)
  • Logisztikai folyamatok hatékonyságának mérése és javítása: Készlet lefedettség, vevői és gyártási rendelés átfutási idő stb.
  • Egyeztetés az érintett szakterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki/logisztikai végzettség (preferáltan Gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés szak)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Kreativitás, jó problémamegoldó, modellalkotó képesség.
  • Analitikus, megoldásorientált a gondolkodásmód.
  • Magasfokú együttműködési készség és meggyőző, hiteles kommunikációs képesség.

Előnyök:

  • Logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat, LEAN ismeretek.
  • Felhasználói szintű ERP ismeretek (ABAS és SAP ismeret előnyt jelent).
  • Adatelemző és vizualizációs szoftverek ismerete (SQL, Power BI)

Amit kínálunk:

  • Önálló, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Mentor program, együttműködő, támogató csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria évente bruttó 390.000 Ft
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Eger

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük a megpályázott pozíció megjelölésével együtt küldje el önéletrajzát a hr@sanatmetal.hu e-mail címre.