Projektmérnök

Feladatok:

  • Gyártásfejlesztési projektek megtervezése és irányítása.
  • Gyártással kapcsolatos kontrolling adatok elemzése, beavatkozás kezdeményezése a hatékonyság javítás céljából.
  • Ipar 4.0 stratégia végrehajtásának felügyelete.
  • Új technológiák meghonosításnak előkészítése.
  • Gyártásfejlesztő beruházások előkészítése és operatív felügyelete.
  • Gyártás műszaki felügyelete.
  • Gyártási validációk felügyelete.
  • Energetikai és telephely fejlesztési projektek felügyelete.
  • FMEA felügyelet, minőségellenőrzési folyamatok optimalizálása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség
  • Projektvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vezetői pozícióba előrelépési lehetőség 1 éven belül
  • Önálló, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria évente bruttó 390.000 Ft

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív csapathoz kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:

hr@sanatmetal.hu