Külkereskedelmi képviselő angol és spanyol nyelvtudással

 A munkakört betöltő főbb feladatai:

  •  A Sanatmetal Kft. termékeinek értékesítése, az értékesítési volumen növelése
  • Új piacok, vevők, partnerek felkutatása, a velük való kapcsolattartás, a meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Kapcsolattartás orvosokkal, kórházi képviselőkkel, disztribútorokkal, partnerekkel
  • Tárgyalások, workshopok, tréningek szervezése és hatékony lebonyolítása
  • Cégünk képviselete szakmai kiállításokon, kongresszusokon, rendezvényeken külföldön és belföldön egyaránt
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való részvétel, a stratégia megvalósítása, értékesítési tervek elérése
  • Árajánlatok, szerződések kidolgozása
  • Jelentések, kimutatások készítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  •  Tárgyalási szintű angol és spanyol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési beállítottság, gazdasági ismeretek
  • Meggyőző képesség multikulturális környezetben
  • Sikerorientált és proaktív attitűd
  • Kreatív és konstruktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség magyar és angol nyelven
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi vagy kapcsolódó terület)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Mentor program, együttműködő, támogató csapat
  • Szakmai fejlődés és kihívást jelentő feladatkör
  • Változatos, mozgalmas munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria évente bruttó 390.000 Ft

Munkavégzés helye: rugalmas munkavégzési hely

 Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát küldje el az alábbi címre hr@sanatmetal.hu