Vevőszolgálati munkatárs

Várjuk jelentkezésedet, ha

  • Szereted a változatos, sokrétű feladatokat
  • Tapasztalatot szereznél több szakterület működésében is
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Magabiztosan kezeled a vevői kéréseket, panaszokat
  • Jó csapatjátékos vagy, hiszen több társterülettel is együtt kell működnöd

Mihez lesz szükséged a munkavégzéshez?

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP ismeret

Milyen feladatokat kell majd ellátnod?

  • A cég diagnosztikai termékével (WIWE) kapcsolatos vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, a vevői megkeresések teljeskörű koordinálása
  • Hatékony panasz és reklamációkezelés
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • Számlázás, szállítólevelek, árajánlatok készítése, nyilvántartása
  • Marketing kampányok megtervezésében való részvétel
  • Marketing kommunikáció
  • Weboldal karbantartása
  • Marketing anyagok beszerzése és nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a raktárral és a szállítmányozással, nemzetközi szállítási feltételek ellenőrzése

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@sanatmetal.hu e-mail címre.

Állásra jelenetkezés