Belkereskedelmi képviselő

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év egészségiparban szerzett kereskedelmi képviselői tapasztalatod van
  • Erős üzleti szemlélettel és jó tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Érdeklődsz az egészségügyi újdonságok és a műszaki terület iránt
  • Gyorsan és alaposan el tudod sajátítani a szükséges egészségügyi terméktudást
  • Nem ijeszt meg a vér látványa
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal bírsz

Fő feladataid lesznek:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való részvétel és annak megvalósítása
  • Kereskedelmi tervek elérése
  • Új piacok, vevők, partnerek felkutatása, a velük való kapcsolattartás
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Cégünk képviselete szakmai kiállításokon, kongresszusokon, rendezvényeken
  • Tárgyalások, workshopok, tréningek szervezése és hatékony lebonyolítása
  • Kapcsolattartás orvosokkal, kórházi képviselőkkel
  • Bemutató műtéteken való részvétel
  • Árajánlatok, szerződések kidolgozása
  • Jelentések, kimutatások készítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés és kihívást jelentő feladatkör
  • Változatos, mozgalmas munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Éves cafetéria keret bruttó 390.000 Ft
  • Bónusz lehetőség
  • Vállalati autó
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, országos